Стратегія
Використовуючи знання та вміння команди спеціалістів надавати якісні послуги та продукцію, направлені на максимальну зручність для клієнта. Постійний розвиток та вдосконалення кожного працівника компанії є головним атрибутом стратегії, який забезпечує успіх компанії.

Коротко про головне
Ми працюємо на українському електротехнічному ринку з 2001 року. Першу ліцензію на проектні та електромонтажні роботи отримали в 2003р. Ми цілеспрямовано розвиваємось. Наша продукція та результати, досягненні при виконанні робіт, завоювали довіру замовників оптимальним поєднанням високої якості та оптимальної ціни. За багато років роботи в нас сформувались професійні проектно-кошторисна та інжинірингова групи, функціонує лабораторія, склад, налагоджена торгівля. Серед нас найкращі спеціалісти з великим досвідом роботи, які виконують найскладнішу роботу в найкоротші терміни. Обладнана сучасним устаткуванням лабораторія дозволяє здійснювати заміри опору ізоляції кабелів, контуру заземлення та ін. Розширюючи свою матеріальну базу, організовуємо філіали зі складами в регіонах України (м. Івано-Франківськ, м. Київ, м. Запоріжжя)

Замовники
Серед замовників нашої продукції та послуг можна виділити: електропостачальні організації (ПАТ «Прикарпаттяобленерго», «Львівобленерго»), ряд будівельних компаній як Івано-Франківська, так і інших регіонів України («Івано-Франківськміськбуд», «Франківськміськбуд», «МЖК Експрес-24», «СКОЛ», «Прикарпаттябуд», «Станіславінвестбуд», «Транскомсервіс», «Турботабудінвест», «АРС», «Екстім», «Авалон», «Мельник», «Укрспецбудмонтаж», «Українська будівельна компанія», «Житлобуд», «Ремкомбудінвест», «Власний дім» та інші)